Maak kennis

Onze ervaring op het gebied van plantfysiologie, plantgezondheid en teelttechniek vormt de basis voor een excellente ondersteuning bij uw vraagstuk. Onze projectleiders hebben zich gespecialiseerd in hun eigen expertisegebied. Neem voor meer informatie, per vakgebied, contact op met één van onze projectleiders. Zij helpen u graag verder.

Botany team

Maarten Vliex

  • Directielid
  • Teamleider expertisegroep

T +31 (0)6 12 68 59 27
E maarten.vliex@botany.nl

Pascal Geukemeijer

  • Directielid
  • Facilitair Manager

T +31 (0)6 19 02 75 09
E pascal.geukemeijer@botany.nl

Isabella Visschers

  • Expertise: entomologie
  • Projectleider

T +31 (0)6 12 52 38 92
E isabella.visschers@botany.nl

Niels Peeters

  • Expertise: zaadfysiologie
  • Projectleider

T +31 (0)6 44 92 97 30
E niels.peeters@botany.nl

Erik Peters

  • Expertise: fytopathologie
  • Projectleider

T +31 (0)6 23 76 27 75
E erik.peters@botany.nl

Conny Vervoort

  • Expertise: plantfysiologie
  • Projectleider

T +31 (0)6 13 30 97 87
E conny.vervoort@botany.nl

Word jij onze collega?

Wij zijn opzoek naar versterking voor ons team. Bekijk onze vacatures en wie weet word jij onze nieuwe collega!

arrow_right_green